Klimatizace

Split klimatizace

Split klimatizace jsou dělené klimatiační jednotky, které se skládají z venkovní části klimatizace, umístěné ve venkovním prostoru a vnitřní části klimatizace, umístěné v prostoru, který klimatizujeme. Tyto dvě části klimatizace jsou mezi sebou propojeny párem Cu potrubí, komunikačním a silovým kabelem.



Multisplit klimatizace

Multisplit systém klimatizace umožňuje připojit k jedné venkovní jednotce dvě až pět vnitřních jednotek. Každá z vnitřních jednotek je připojena k venkovní jednotce vlastním párem Cu potrubí a komunikačním kabelem a každá jednotka může být ovládána nezávisle.



Montáž klimatizace

Propojením částí klimatizace párem Cu potrubí vznikne uzavřený chladící okruh, kterým proudí chladivo. Na základě fyzikálních vlastností chladiva dochází k výměne tepla. Pro práci s chladivem je nutné mít oprávnění vydané ministerstvem životního prostředí. Při chlazení je potřebné zabezpečit odtok zkondenzované vody z vnitřní části klimatizace potrubím odvodu kondenzátu, někdy také s nutností použití externího čerpadla kondenzátu. S volbou vhodného výkonu klimatizace a s provedením montáže vám poradí odborná firma. Samotnou montáž jednotky pro domácnost provede odborná firma v rámci několika hodin.



→ poptávka na montáž klimatizace

jednotka klimatizace v Eshop nabídce (1)

TZ KIT-TZ20TKE

výrobce: PANASONIC

pro místnost do 60 m3

TZ KIT-TZ20TKE

16 100 Kč bez DPH

19 481 Kč

16 664 Kč

14 490 Kč bez DPH

+sleva na montáž a servis

2014 - 2023 copyright © Peter Pavlík

www.ok-klimatizace.cz